(ВИДЕО) ГДУ: ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ГОДИНИ НАД 1600 ЏАБОЛЕБАРИ ОД ДУИ ЗЕМААТ ПЛАТА А СЕДАТ ДОМА!

Објавено на 15.05.2019 во 01:06:34 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет