Одберете локација на пристап

- Ни се случува втор бран, но новите заразени се во рамките на кластерите, применивме нов алгоритам за тестирање па сега ги ловиме новите заразени во рана фаза на болеста, вирусот е ослабнат над 90% ново заразени се со лесна клиничка слика или без
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-109, Куманово-26, Дебар-1, Штип-15, Тетово-12, Струга-1, Велес-1, Битола-1, Охри
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ни се случува м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ❗#Христиј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Љупчо Палевски
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во последните 2
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократс
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со ср
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ✅Откако целосно ј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aко ние п
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Идат избори и д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Кога полицајц
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министеро

СПАСОВСКИ: ПО ПРВОМАЈСКИТЕ ПРАЗНИЦИ ДА ЗАПОЧНЕ ПРОЦЕСОТ НА ВРАЌАЊЕ НА ЖИВОТОТ ВО НОРМАЛА

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

АБЕ МАКЕДОНЧЕ, ЗА КАДЕ СЕ СПРЕМАШ: Казнети 30 а приведени 92 лица што не ја почитувале забраната за движење

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ОВАА ЖЕНА ЌЕ НЕ СПАСИ ОД ЕКОНОМСКА КАТАСТРОФА - Гувернерката Бежоска: Не се очекува пораст на стапката на инфлација

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Влада: Набавки да врши еден член од семејството, тестираните да одат во изолација до издавање на резултатите

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ШТО СЕ НЕМА ДА ИМ ИСТЕКНЕ НА ВМРОВЦИТЕ: КРЕИРАЛЕ ФАЛЦ ПОКАНА ЗА ВО ПОЛИЦИЈА СО ПОТПИС ОД ДРЖАВНА СЕКРЕТАРКА ВО МВР!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ДЕНЕСКА СЕ СЛУЧИ ЧУДО ВО ЗЕМЈАВА: ЗА ПРВ ПАТ БРОЈОТ НА НОВО ЗАБОЛЕНИ И УМРЕНИ ОД КОРОНА СЕ ИЗЕДНАЧИ СО БРОЈОТ НА ИЗЛЕКУВАНИ, СЕ НАДЕВАМЕ ДЕКА ОВОЈ ТРЕНД ДА ПРОДОЛЖИ!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

СЕПАК ЗЕЛКА БАЛКАНСКА: НОВАК ЏОКОВИЌ НЕМА ДА СЕ ВАКЦИНИРА ОД КОРОНА ДУРИ И ДА ИЗМИСЛАТ ТАКВА ВАКЦИНА ЗАТОА ШТО БИЛ ПРОТИВ ВАКЦИНИТЕ?!?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПО КРШОТ ВО БИГОРСКИ, НОВА ГЛУПОСТ СЕ ПОЈАВИ НА ИНТЕРНЕТ: ОРО СЕ ВИЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА, НАД 100 ДУШИ ПО ВЛЕЧКИ ВИЈАТ ОРО НА СРЕД СЕЛО?!?!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

БРОЈКИТЕ СЕ НАМАЛУВААТ: Нови 37 заболени, починаа двајца, оздравеа 15 пациенти

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Албанска Алијанса бара кривична одговорност за прославата на Велигден во Бигорски

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

МОНАСИТЕ ВО БИГОРСКИ СИНОЌА МИ ЗАЛИЧУВАА НА ОНИЕ ФИЛМСКИ СЦЕНИ ОД АПОКАЛИПТО НА МЕЛ ГИБСОН КАДЕ МАИТЕ И АЦТЕКИТЕ ПРУЖААТ ЖРТВИ ВО КРВ НА БОГОВИТЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ЈАВНОСТА ШОКИРАНА ОД НЕОДГОВОРНОСТА НА МОНАСИТЕ И ВЕРНИЦИТЕ ВО БИГОРСКИ МАНАСТИР: 4 ЧАСА УРНЕБЕСНА ЛИТУРГИЈА ВО ЗАТВОРЕН ПРОСТОР, ГУЖВА, ДЕЦА, БЕБИЊА, СИТЕ ЈА БАКНУВААТ РАКАТА НА ГЛАВНИОТ МОНАХ, УЖАС ТЕШКО ОБЈАСНИВ СО ЗБОРОВИ!!!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

Заев: Да празнуваме со душа, а да делуваме со ум, добрината да нѐ води кон иднината

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ХАОС ВО СКОПСКИ АЕРОДРОМ: РАЗВЕСЕЛЕН КОМШИЈА ГОЛ СО КАРАОКЕ НА ТЕРАСА ЈА ОСТАВИ БЕЗ СОН ПОЛА НАСЕЛБА!

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе

ЈОВАНОСКИ: СО ТОА ШТО ЈА ПОВИКАВ НА ПОМОШ АРМИЈАТА НЕ САКАВ ДА ГИ ИСПЛАШАМ ПРИЛЕПЧАНИ, ТУКУ САКАВ АРМИЈАТА СО СИГУРНОСТА И ПОЧИТТА КОЈА ЈА УЖИВА ДА НИ ПОМОГНЕ ДА ВОВЕДЕМЕ РЕД ПРЕД БАНКИТЕ И МАРКЕТИТЕ

*реклами ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------...

Повеќе