Одберете локација на пристап

Заев е многу, многу храбар политичар, тоа го докажа безброј пати. И со храбрите компромиси со Грција и Бугарија и со храброто соочување со убијците на 27-ми април и со храброто соочување со режимот со објавувањето на бомбите, за тоа треба сериозни
Потпретседателот на НСДП и кандидат за пратеник во првата изборна единица, Горан Мисовски денеска на плоштадот Македонија во Скопје, како дел од предизборните активности, на промотивен штанд на коалцијата „Можеме“ се сретна со граѓани н
Почитувани, Секогаш е задоволство да се биде во струмичкиот крај, меѓу чесните и работливи граѓани од овој регион. Денеска, овде во Ново Село го искористивме пазарниот ден да разговараме со земјоделците, со пазарџиите, со трговците и пред нив
Во последните 24 часа се направени 1653 тестирања, а регистрирани се 173 нови случаи на ковид-19.- Скопје 75- Куманово 9- Дебар 6- Штип 8- Прилеп 6- Тетово 9- Струга 14- Велес 3- Охрид 10- Кавадарци 3- Гостивар 7- Гевгелија 2- Струмица 1- Крушево 1
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ново продолже
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Секој чекор
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Маке
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На граѓанск
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Нивната лог

И Манчевски во самоизолација

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

ВИДЕО Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ нападнат среде Белград

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Папата ги повика светските лидери да даваат пари за истражување, а не за оружје

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СОВЕТНИКОТ ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ ВО ВЛАДАТА, ЗАБРЧАНЕЦ, ОДИ ВО САМОИЗОЛАЦИЈА, СЕ СРЕТНАЛ СО ЗЕКИРИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СТЕ ЗНАЕЛЕ ЛИ ВИЕ КОЈ Е ЈАНКО БАЧЕВ?! АКО СТЕ ЗНАЕЛЕ, ШТО СТЕ ЌУТЕЛЕ ДО СЕГА?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ЛАБУНИШТА ВО СРЕДЕН ВЕК: Не сакаме да се тестираме за Ковид 19, зашто се плашиме дека ќе завршиме на респиратор!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БЕКТЕШИ: Сите вработени со месечни примања до 15 илјади денари ќе добијат ваучер од 100 евра за летување во Македонија

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев немал контакт со Зекири последните 20 дена, седиштето на СДСМ е дезинфицирано

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев: Избори мора да има час поскоро, гласањето ќе биде според безбедносните протоколи

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Тимоние: Во Франција имаме избори на 28 јуни, но пандемијата одлучува дали ќе се одржат

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Шекеринска: Ги повикувам традиционалните медиуми да ни помогнат во борбата со лажни вести, црната кампања и говорот на омраза

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Шекеринска: Реакциите за средбата со Дехари доаѓаат од тие кои беа дури 9 години во коалиција со него

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ДИМИТРИЕВСКИ: Полската амбасада донираше 600 пакети со прехранбени производи и средства за хигиена за социјално загрозените семејства

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Новинарката Мрѓа, која ја водеше дебатата меѓу Зекири и Јанушев, оди во самоизолација

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

НИКНУВА НОВА ДИВОГРАДБА ДО ЕЗЕРОТО ВО СВЕТИ СТЕФАН КАЈ ОХРИД, УРНАТИОТ ЅИД ВО ГРАДИШТЕ ПАК СЕ ГРАДИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе