Одберете локација на пристап

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 👉Еве дел од по
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Македонс
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Вен
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Народната банка
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- П
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Со седење дом
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Во првите 100
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Се работи за
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- За да можат сит
За да можат сите граѓани да бидат заштитени, за да сме сигурни дека нема да бидат поништени историските закони и договори со соседите, единствената опција е граѓаните да гласаат за Коалицијата „Можеме,” рече претседателот на СДСМ Зоран
– Пораката на ДУИ за премиер Албанец е уценувачка. Граѓаните се тие што одлучуваат кој ќе ја предводи владата, рече вечерва лидерот на СДСМ, Зоран Заев. Во емисијата „Патот кон“ на ТВ Алсат, Заев истакна дека ДУИ ќе оди во опозиц

ШОКАНТНО, ПА КАКО Е ОВА МОЖНО: ВЛАДИКАТА ПЕТАР ШИРЕШЕ АЛБАНОФОБИЈА ВО ЖИВО НА ТВ АЛФА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ХАОС НА ВМРОВСКАТА АЛФА: ИДАТ ИЗБОРИ, ВРЕМЕ Е ЗА ПЛАШЕЊЕ НА НАРОДОТ СО ТИРАНСКИ ПЛАТФОРМИ И ФЕДЕРАЛИЗАЦИИ, ВЛАДИКА НА МПЦ ИМ ПОМАГА ВО ТОА?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

БРАВО - СУПЕР ИДЕЈА: Наместо 15, повратот на ДДВ ќе биде 20 проценти за купување домашни производи

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ХАХА, КОМЕДИЈА СЕ ВМРОНИТЕ - УРЕДНИКОТ НА АЛФА, МОМИРОВСКИ: ЛОШ ДАТУМ Е 8-МИ ЈУЛИ, ТОЈ ДЕН Е КУЌНА СЛАВА НА БРАТ МИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Владата усвои протоколи за државна матура и квалификационо тестирање

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СПАСОВСКИ: СЕ ГРАДАТ 500 КИЛОМЕТРИ ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Е ОВА Е ГАЗДА ЗА ПРИМЕР: МАКЕДОНСКИОТ БИЛ ГЕЈТС, ГАЗДАТА НА СОФТВЕР ГИГАНТОТ СИВУС ДОНИРАШЕ 30 ТОНА ДЕЗИНФЕКЦИОНИ СРЕДСТВА НА ДРЖАВАТА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

МИНИСТЕРСТВО ЗА ЗДРАВСТВО: Воено медицинскиот персонал се вклучи со поддршка при земањето на брисеви за тестирање од ковид-19

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ПОРАДИ КОНТАКТИТЕ СО МНОГУ ГРАЃАНИ И СОРАБОТНИЦИ, ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ СЕ ПРВИ НА УДАР: Градоначалникот на Гази Баба примен на Инфективна

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

ВЕНКО ФИЛИПЧЕ: После пет децении целосно го реновираме објектот на специјалистичко-консултативниот оддел на Институт за трансфузиона медицина

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ДАЛИ СМЕ СИТЕ ЖРТВИ НА ЛИЧНИТЕ ЖИВОТНИ ПРОБЛЕМИ НА ЛИДЕРОТ НА ОПОЗИЦИЈАТА?

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ТЕМЕЛКОВСКИ, КИСЕЛА ВОДА: Градежните работи за поставување на секундарна фекална канализација во селото Усје забрзано се одвиваат

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ГАЗИ БАБА ГО ИМА ЕДЕН ОД НАЈДОБРИТЕ ГРАДОНАЧАЛНИЦИ ВО СКОПЈЕ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

МАКТЕЛ ДОЗНАВА ШТО СЕ СЛУЧУВАЛО НА ЛИДЕРСКАТА СРЕДБА: МИЦКОВСКИ БАРАЛ НАЧИНИ ДА НЕ СЕ ДОГОВОРИ ДАТУМ, НЕ САКАЛ ДА СЛУШНЕ ДАТУМ ПРЕД 19-ТИ ЈУЛИ И БАРАЛ ФУЛ КОНТИНГЕНТ НА ОБСЕ ОД ПРВИОТ ДЕН КАМПАЊА, КОМПЛЕТНА РЕВИЗИЈА НА ИЗБИРАЧКИ СПИСОК И ДЕТАЛНА МАПА ЗА ТОА КАЈ Е ГРОБО НА АЛЕКСАНДАР МАКЕДОНСКИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ЛАЈМ: ДУИ платиле Комити за вечерва да им го демолират билбордот кои сами го поставија спроти Владата, Бујар вели тоа е лага

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе