Одберете локација на пристап

- И да немаше карантин, Скопјани пак ќе заминеа за продолжен викенд во туристичките места, не им се лутам, под услов да се придружуваат до мерките, да држат дистанца, да не се групираат и да носат маски и да користат средства за дезинфекција! Ние т
- Ни се случува втор бран, но новите заразени се во рамките на кластерите, применивме нов алгоритам за тестирање па сега ги ловиме новите заразени во рана фаза на болеста, вирусот е ослабнат над 90% ново заразени се со лесна клиничка слика или без
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-109, Куманово-26, Дебар-1, Штип-15, Тетово-12, Струга-1, Велес-1, Битола-1, Охри
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ни се случува м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ❗#Христиј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Љупчо Палевски
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во последните 2
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократс
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со ср
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ✅Откако целосно ј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aко ние п
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Идат избори и д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Кога полицајц

АНАЛИТИЧАРИТЕ СЕ ЧУДАТ: Што се случува во ВМРО-ДПМНЕ?

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ПУСТИ МИЛЕ, УШТЕ КОРОНА МУ ТРЕБАШЕ, НЕ МОЖЕ ДА ЧИТА ОД МАСКАТА - Русковска за 27-ми април: Сведокот докажа дека протестите биле организирани од ВМРО ДПМНЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Tрилинг: Зошто Мицкоски го следи груевизмот? Дали за изборна победа на Заев му се доволни договорите со Грција и Бугарија?

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ОСМАНИ: Комисијата предлага олеснување на мерките за помалку ризични сегменти, Владата ќе одлучува утре

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Во Србија се нормализира животот, почнаа со работа градинките, судовите, шалтерите во МВР…

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВО СРБИЈА ДИВЕЕ ГРУЕВИЗАМ ДО КОСКА, БРАЧО СРБИ ИЗДРЖЕТЕ, ОВА ВИ Е ВТОР ПАТ ЕДНАШ СО СЛОБО, ВТОР ПАТ СО АЦО!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ГО ИМАМЕ СУДИЈАТА НА ГОДИНАТА: ВЕЛЕШАНЕЦ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАЗНАТА ОД 800 ЕВРА ЗА ПРЕКРШУВАЊЕ НА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС, ПА ДОБИЛ КАЗНА ОД 1.000 ЕВРА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Градскиот плоштад во Скопје целосно уреден и со нов лик

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ЈУГОСЛАВИЈА СЕПАК НЕ БИЛА ТОЛКУ ЗА ПОТЦЕНУВАЊЕ КАКО ЕКОНОМСКА СИЛА ВО СВЕТОТ, ЕВЕ ШТО СЕ ПРОИЗВЕДУВАЛО НИЗ ФАБРИКИТЕ ШИРУМ ЈУГОСЛАВИЈА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Јовановиќ: Заев има поддршка 44 проценти, Мицкоски заминува дома, а на ВМРО-ДПМНЕ му следат реформи

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ЕВЕ ЗОШТО ВМРО БЕГА ОД ИЗБОРИ: ПОСЛЕ 47 ГОДИНИ, ПРИЛЕП ДОБИВА НОВ СОВРЕМЕН МОСТ ГРАДЕН СПОРЕД СИТЕ СТАНДАРДИ

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

МАКПЕТРОЛ: НОВИТЕ ПРАВИЛНИЦИ НА РКЕ ЗА НАЈВИСОКА МАЛОПРОДАЖНА ЦЕНА НА ГОРИВАТА НАНЕСУВА СЕРИОЗНА ФИНАНСИСКА ШТЕТА НА МАКПЕТРОЛ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ЛУДИ ВМРОВЦИ: ВО 2013-та, владата на ВМРО го дала езерото Треска на општина Сарај, сега советниците од ВМРО ДОМНЕ во град Скопје го прашуваат Петре Шилегов до каде е реновирањето на Треска?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ДРАМА НА ТВИТЕР: Активистката за легализација на Марихуана, Моника вети дека ќе се соблече гола на Твитер ако добие 1000 следачи, на крај го оствари ветувањето

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

УШТЕ ЕДЕН ДОБАР ДЕН СО МНОГУ ОЗДРАВЕНИ И МАЛКУ НОВО ЗАРАЗЕНИ: Денеска се оздравени 64 пациенти, потврдени се 22 нови случаи на ковид 19 – вкупната бројка на дијагностицирани 1664

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе