Одберете локација на пристап

Заев е многу, многу храбар политичар, тоа го докажа безброј пати. И со храбрите компромиси со Грција и Бугарија и со храброто соочување со убијците на 27-ми април и со храброто соочување со режимот со објавувањето на бомбите, за тоа треба сериозни
Потпретседателот на НСДП и кандидат за пратеник во првата изборна единица, Горан Мисовски денеска на плоштадот Македонија во Скопје, како дел од предизборните активности, на промотивен штанд на коалцијата „Можеме“ се сретна со граѓани н
Почитувани, Секогаш е задоволство да се биде во струмичкиот крај, меѓу чесните и работливи граѓани од овој регион. Денеска, овде во Ново Село го искористивме пазарниот ден да разговараме со земјоделците, со пазарџиите, со трговците и пред нив
Во последните 24 часа се направени 1653 тестирања, а регистрирани се 173 нови случаи на ковид-19.- Скопје 75- Куманово 9- Дебар 6- Штип 8- Прилеп 6- Тетово 9- Струга 14- Велес 3- Охрид 10- Кавадарци 3- Гостивар 7- Гевгелија 2- Струмица 1- Крушево 1
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ново продолже
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Секој чекор
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Маке
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На граѓанск
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Нивната лог

Отворено писмо од АПИС до Владата на Република С. Македонија

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ОДОБРЕНО ОД ФИЛИПЧЕ И КАРАЏОСКИ: КОРОНА ОРО!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Димитров две години по Преспа: Се ослободивме од навредливата придавка „бивша“ или „поранешна“

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

СДСМ ГО ЧИСТИ ОНА ШТО ЗАД СЕБЕ ГО ОСТАВИ ВМРО: Плажата „Немо“ срамнета со земја!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Заев: Благодарност за наградата од Фридрих Еберт, продолжуваме да се бориме за европска иднина и отворено општество

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

БРАВО ВЛАДА - Finance Think: Со помошта за компаниите се зачувале 75 илјади работни места

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Објавен Јавниот повик: На компаниите кои инвестирале за време на пандемијата ќе им бидат распределени 20 милиони евра

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

СПАСОВСКИ: Договорот од Преспа е модел за европско однесување, модел за Балкан достоен на 21 век, како рамноправен и неделив дел од Европската Унија, и сите ние треба да бидеме горди на тоа

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

МИЦКО И СЕ Е МОЖНО: ТРИ МЕСЕЦА ПЛАЧЕШЕ ЗА КОРОНАТА, ГО НАРЕКУВАШЕ ЗАЕВ ЏЕЛАТ, ДЕНЕСКА ПРВИ ОДДРЖАА МИТИНГ ВО ДРАЧЕВО!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Јовановиќ: Според анкетата на ИФЕС, СДСМ до денес, ако денес биде гласањето, на овие избори добива 20% поддршка, додека ВМРО-ДПМНЕ добива 16%

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------...

Повеќе

Од коронавирусот почина диџеј Ицко од „Антена 5“ радио

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

Димитров тврди дека за две години во Грција ќе одиме и преку Преспа

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

Хаос во Црна Гора: Уапсен градоначалникот на Будва затоа што ги поддржувал српските литии

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------...

Повеќе

ВО ОХРИД КАМЕН НА КАМЕН НЕ ОСТАНА ОД ДИВОГРАДБИТЕ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ФИЛИПЧЕ: ЛЕКАРИТЕ СЕ ИЗМОРЕНИ, БОЛНИЦИТЕ СЕ ОПТОВАРЕНИ, ПОЧНА ДА СЕ ПОЛНИ И МОНТАЖНАТА БОЛНИЦА ДО ИНФЕКТИВНА

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе