Одберете локација на пристап

- И да немаше карантин, Скопјани пак ќе заминеа за продолжен викенд во туристичките места, не им се лутам, под услов да се придружуваат до мерките, да држат дистанца, да не се групираат и да носат маски и да користат средства за дезинфекција! Ние т
- Ни се случува втор бран, но новите заразени се во рамките на кластерите, применивме нов алгоритам за тестирање па сега ги ловиме новите заразени во рана фаза на болеста, вирусот е ослабнат над 90% ново заразени се со лесна клиничка слика или без
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-109, Куманово-26, Дебар-1, Штип-15, Тетово-12, Струга-1, Велес-1, Битола-1, Охри
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ни се случува м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ❗#Христиј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Љупчо Палевски
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во последните 2
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократс
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со ср
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ✅Откако целосно ј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aко ние п
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Идат избори и д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Кога полицајц

ТРЕТИОТ НАПАЃАЧ НА УБИЕНИОТ НАВИВАЧ НА КОМИРИ, САЗДО, ЈЕТОН ЉУЖА УАПСЕН ВО ХАМБУРГ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) БОСАНЕЦ 13 ГОДИНИ ЧУВА ДОМА ДВЕ ГОЛЕМИ МЕЧКИ КОИ ГИ ФАТИЛ ВО ШУМА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

БРАВО: Улицата Босна и Херцеговина во Бутел станува булевар со три коловозни ленти и зелен појас

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Заев на конференција во Нови Сад: Да обезбедиме услови младите да го предводат бранот на промени во регионот

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

Мицотакис напразно пукаше со „Macedonia the GReat“

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

Тестирање во Младинскиот центар на ХЕРА по повод Европска недела на тестирање за ХИВ

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КОЦЕ ТРАЈАНОВСКИ ГИ ИЗРАДУВА СКОПЈАНИ: Петре Шилегов ќе гради 4 големи кружни текови и два подземни тунела на јужен булевар и кај влада со што гужвите во Скопје ќе се решат!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ЗА ДВЕ ГОДИНИ ВО ГАЗИ БАБА КАПАЦИТЕТОТ ЗА ДЕЦА ВО ГРАДИНКИТЕ ЗГОЛЕМЕН ЗА 220 ДЕЦА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ШОКАНТНО: Советниците на ВМРО – ДПМНЕ во општина Гази Баба спречуваат влез на нова инвестиција од 20 милиони евра за изградба на нов Кванташки Пазар!!!

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

ГАЗИ БАБА ПОТПИША МЕМОРАНДУМ ЗА СОРАБОТКА СО ОПШТИНА РАЗЛОГ, БУГАРИЈА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) НОВА ПЕСНА НА ТАМАРА: ЧУДОВИШТА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

НА МОЛБА НА ШЕФОТ НА АМАЗОН, БЕЗОС: Милијардерот Блумберг се вклучи во трката за претседател на САД

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------...

Повеќе

СВЕСНИ ЛИ СТЕ ДЕКА ПРОТЕСТИРАТЕ ПРОТИВ ТРИ ДЕЦА КОИ НЕМАЛЕ СРЕЌА ВО ЖИВОТОТ, ИМ РЕЧЕ ДИРЕКТОРКАТА НА ГРУПНИОТ ДОМ „РАНКА МИЛАНОВИЌ“ НА ЖИТЕЛИТЕ НА ВИЗБЕГОВО

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) УРЕДНИКОТ НА РАДИО СЛОБОДНА ЕВРОПА, ЗОРАН ЌУКА МУ НАПРАВИ ДОСЕГА НАЈКРИТИЧКО ИНТЕРВЈУ НА ПРЕМИЕРОТ ДОСЕГА ДОДЕКА Е ШЕФ НА ВЛАДАТА

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев: ВМРО-ДПМНЕ е влезена во тежок криминал за претседателските избори, да се истражат донациите на Орце Камчев

* Реклами ---------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------...

Повеќе