Одберете локација на пристап

Заев е многу, многу храбар политичар, тоа го докажа безброј пати. И со храбрите компромиси со Грција и Бугарија и со храброто соочување со убијците на 27-ми април и со храброто соочување со режимот со објавувањето на бомбите, за тоа треба сериозни
Потпретседателот на НСДП и кандидат за пратеник во првата изборна единица, Горан Мисовски денеска на плоштадот Македонија во Скопје, како дел од предизборните активности, на промотивен штанд на коалцијата „Можеме“ се сретна со граѓани н
Почитувани, Секогаш е задоволство да се биде во струмичкиот крај, меѓу чесните и работливи граѓани од овој регион. Денеска, овде во Ново Село го искористивме пазарниот ден да разговараме со земјоделците, со пазарџиите, со трговците и пред нив
Во последните 24 часа се направени 1653 тестирања, а регистрирани се 173 нови случаи на ковид-19.- Скопје 75- Куманово 9- Дебар 6- Штип 8- Прилеп 6- Тетово 9- Струга 14- Велес 3- Охрид 10- Кавадарци 3- Гостивар 7- Гевгелија 2- Струмица 1- Крушево 1
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ново продолже
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Секој чекор
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Маке
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На граѓанск
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Нивната лог

Петар Колев: Образованието и здравството мора да бидат најважни теми во Македонија!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

СРЦКА, СИ ПРИЗНА КОЈ ЈА ФИНАНСИРА И ЗА КОГО РАБОТИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

НОВ ГАФ НА ТИМОТ НА СИЉАНОВСКА: СО КОЛИ ВЛЕГЛЕ ВО ПАРК, ПЕТРЕ ВЕЛИ ЌЕ ГИ КАЗНИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

РАДУЈ СЕ НАРОДЕ, СЕ СЛУЧИ ИСТОРИЈА: Македонскиот станува официјален јазик на Европската Унија!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Бабовски: Ние сме космополити и не може да настапуваме политички заедно со оние кои шират национализам

Повеќе

АНГЕЛОВ СИ ИГРАШЕ МАЈТАП СО АПАСИЕВ: ИМА САМО ЕДЕН МОЖЕН РЕАЛЕН НАЧИН КАКО ЛЕВИЦА МОЖЕ ДА ГО ПОНИШТИ ДОГОВОРОТ ОД ПРЕСПА - ДА СЕ СОБЕРАТ СИТЕ 10 ЧЛЕНОВИ ПРЕД СОБРАНИЕ, ДА ГО СКИНАТ НА ПАРЧИЊА И ДА СКОКААТ ВРЗ НЕГО, А ПОСЛЕ И ДА ГО ЗАПАЛАТ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ГО ЗАМОЛЧЕ АПАСИЕВ: АБЕ ПРОФЕСОРЕ ЛЕСНО Е ДА ЗБОРИШ ЗА ВОЈНА НА ТВ ДЕБАТИ, ЈА СУМ СТАВИЛ ДЕСЕТИНА 20 ГОДИШНИ ДЕЦА У КОВЧЕГ НА КОИ ИМ БЕВ КОМАНДАНТ, ЈА ЗНАМ ШТО Е ВОЈНА, ТИ СИ АЛФА МАЖЈАК САМО НА ЗБОРОВИ ВО ЕМИСИИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ХАХАХА, ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ ГО УБИ АПАСИЕВ: ЛЕВИЦА ЌЕ ВЛЕЗЕ СО 5 ПРАТЕНИКА ВО СОБРАНИЕ КОГА ЌЕ ГИ ПОКАНИ НЕКОЈ НА ПИВО ВО БИФЕТО КАКО ГОСТИ, ЈА ЌЕ ИМ СЕ ПРИДРУЖАМ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) СЕ СЛУЧИ ЧУДО НА КАНАЛ 5, ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ НАПРАВИ ПОДВИГ: СЕ НАЈДЕ НЕКОЈ ДА ГО ПОБЕДИ АПАСИЕВ ВО ТВ ДУЕЛ, ФОРАТА БИЛА ДА ГО ТРЕТИРАШ КАКО ЦИРКУЗАНТ, ОНА ШТО ТОЈ Е!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Заев вршеше увид во Крива Паланка: За една година граѓаните ќе имаат целосно обновена и модерна патна мрежа кон Бугарија

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

Ангелов: Влеговме во НАТО за пак да не ги извлекуваат терористите од Арачиново

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

НОВ СКАНДАЛ ВО ВМРО ДПМНЕ: Мијалков го финансирал митингот на ВМРО пред 2 години, но го нема во листата на донатори

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

Филипче: Ќе препорачаме рестриктивни мерки ако има потреба

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе

Струмичани со порака до Мицкоски: Заминувате во историјата, Грујо дај друго дете!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------...

Повеќе

Премиерот Спасовски на панел-дискусија ,,Состојбата на Ромите во Република Северна Македонија: мерки, приоритети и предизвици“: Ромите се лојален дел од државата, заеднички продолжуваме да градиме перспективно и економски силно општество заедничко за сите

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе