Одберете локација на пристап

- И да немаше карантин, Скопјани пак ќе заминеа за продолжен викенд во туристичките места, не им се лутам, под услов да се придружуваат до мерките, да држат дистанца, да не се групираат и да носат маски и да користат средства за дезинфекција! Ние т
- Ни се случува втор бран, но новите заразени се во рамките на кластерите, применивме нов алгоритам за тестирање па сега ги ловиме новите заразени во рана фаза на болеста, вирусот е ослабнат над 90% ново заразени се со лесна клиничка слика или без
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-109, Куманово-26, Дебар-1, Штип-15, Тетово-12, Струга-1, Велес-1, Битола-1, Охри
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ни се случува м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ❗#Христиј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Љупчо Палевски
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во последните 2
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократс
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со ср
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ✅Откако целосно ј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aко ние п
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Идат избори и д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Кога полицајц

ВИСТИСКА ТРАГЕДИЈА ВО ЃОРЧЕ И АПЕЛ ЗА ПОМОШ!

Повеќе

СПИКЕРКАТА НА КОНГРЕСОТ, НЕНСИ ПЕЛОСИ РЕВОЛТИРАНА ОД ЛАГИТЕ НА ТРАМП ГО ИСКИНА ГОВОРОТ НА ТРАМП ОД НЕГОВОТО ГОДИШНО ОБРАЌАЊЕ ВО КОНГРЕСОТ!

Пред таа му подаде рака како што е редот, но тој одби да се ракува со неа лут на обидот за импичмент во конгресот и сенатот:

Повеќе

(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Зошто водите лицемерна политика, го лажете народот дека ќе донесете 4 милијарди евра инвестиции а во исто време ветувате дека ќе ги ревидирате договорите со Грција и БУгарија, што не кажете дека ќе јадеме корења за големата Македонштина?!

Повеќе

(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Ако сте загрижени за бројчаникот на Заев, што не ја донирате партиската зграда на државата пошто е украдена од буџетот?!

Повеќе

(ВИДЕО) МИЦКОВСКИ: Го повикувам директорот на Реплек, Туџаров да дојде во собрание и да ги убеди пратениците да гласаат за законот за одгледување на марихуана!

Повеќе

(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Нели ви е страв дека народот ќе ве казни на изборите затоа што очигледно је штитите мафијата со блокирањето на законот за ЈО?!

Повеќе

(ВИДЕО) САШЕ ПОЛИТИКО ДО МИЦКОВСКИ: Американската амбасадорка ви ги истегна ушите за изјавите за ревидирање на Преспа, ќе ја послушате ли?!

Повеќе

KOUZON WORK & TRAVEL GERMANIJA: ПОСЛЕДЕН ПОВИК ЗА АПЛИЦИРАЊЕ ЗА ЛЕТНАТА СТУДЕНТСКА РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА ❗

Драги студенти, Поради големиот интерес и големиот број на апликации оваа година, Коузон го продолжува рокот за аплицирање за Work & Travel...

Повеќе

КОУЗОН: Со големо задоволство сакаме да ви ја најавиме новата сезона за најголемиот и најдобриот летен СПОРТСКО-ЕДУКАТИВЕН ДЕТСКИ КАМП ВО ЕВРОПА

НАЈДОБРИОТ ДЕТСКИ КАМП – НАЈДОБРОТО ЗА ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈАKOUZON CAMPS 2020 – ТРАДИЦИЈА, СИГУРНОСТ И БЕСПРЕКОРНА ОРГАНИЗАЦИЈАОДИМЕ НА К...

Повеќе

СУПЕР АКТИВЕН ФЕВРУАРИ 2020 година МЕСЕЦ НА РЕГРУТАЦИЈА ЗА БРОДСКИ КОМПАНИИ

Коузон работи со вработувања на најдобрите бродски компании – Celebrity and Royal Caribbean Cruises, Viking Ocean Cruises, Norwegian Cruise Li...

Повеќе

Населеното место Виниче во Гази Баба за прв пат добива современа патна инфраструктура

Повеќе

Со бесплатната апликација мБанка на Комерцијална банка, добивате брз, квалитетен и едноставен 24-часовен пристап до услугите на електронското банкарство - без претплата и до 60% пониски надоместоци отколку на шалтер

Кога се работи за вашите средства, не е сеедно чии услуги користите. Со бесплатната апликација мБанка на Комерцијална банка, добивате брз, квалитете...

Повеќе

Методија Мирчев е назначен за нов Извршен директор на А1 Македонија

А1 Македонија го објавува назначувањето на Методија Мирчев на функцијата Извршен директор. Веќе од денеска тој ги превзема одговорностите на извршна...

Повеќе

„Реплек Фарм“ ќе извезува екстракти од канабис за медицинска употреба под брендот Каноил во САД

„Реплек Фарм“ како пионер во производство на екстракти од канабис за медицинска употреба на глобално ниво е првата македонска компаниј...

Повеќе

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Комерцијална банка ви посакува добредојде во првата целосно дигитализирана експозитура на улица Македонија во Скопје

Новата експозитура се наоѓа во Скопје, на ул. Македонија и работи 24 часа, секој ден од годината. Опремена е со банкомати и најнови дигитални киосци...

Повеќе