Одберете локација на пристап

- Ни се случува втор бран, но новите заразени се во рамките на кластерите, применивме нов алгоритам за тестирање па сега ги ловиме новите заразени во рана фаза на болеста, вирусот е ослабнат над 90% ново заразени се со лесна клиничка слика или без
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-109, Куманово-26, Дебар-1, Штип-15, Тетово-12, Струга-1, Велес-1, Битола-1, Охри
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ни се случува м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ❗#Христиј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Љупчо Палевски
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во последните 2
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократс
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со ср
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ✅Откако целосно ј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aко ние п
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Идат избори и д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Кога полицајц
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Министеро

БРАВО ЗЛАТКО МАРИН: НОВ ПАРК ЌЕ НИКНЕ ВО МИЧУРИН, АЕРОДРОМ

Повеќе

(ВИДЕО) ИТАЛИЈАНЦИТЕ СЕ ВРАЌААТ НА ГОЛЕМА ВРАТА: НОВАТА АЛФА РОМЕО ЏУЛИЈА ГТА Е ПОРНО НА ТРКАЛА

Повеќе

МИЛЕНКО РАСПАЛИ ПО МИЛОШОСКИ: Бесрамник еден, како си можел да се јавуваш така на судии, веднаш да се повлечеш од политиката!!!

Повеќе

(ВИДЕО) СИРОТИ ВМРОВСКИ ЕКСПЕРТИ: ЗА ДА МУ ПОМОГНЕ НА ВМРО ДПМНЕ, САШО КЛЕКОВСКИ МОРАШЕ ДА ЛАЖЕ НА ТВ!

- Ако дојде на власт, ВМРО ДПМНЕ рече дека ќе го почитува договорот од ПРЕСПА како правна реалност, завршена работа. Така рекоа на минатите избори! ...

Повеќе

АКО ИМАА СЕРИОЗНА НАМЕРА ДА СЕ ВРАТАТ НА ВЛАСТ, ВМРО ДПМНЕ ТРЕБАШЕ ДА ГО ИЗБРКА НА КЛОЦИ АНТОЊО МИЛОШОСКИ ОД ПАРТИЈА УШТЕ ВО 2015-ТА

Што толку ја задолжи ВМРО ДПМНЕ Антоњо Милошоски за да го држат како сидро околу вратот толку долго?!?! Дури и синоќа наредија емисија на Алфа за да ...

Повеќе

(ВИДЕО) ХАХАХА, СПОРЕД АНТОЊО, НЕ БИЛО КРИМИНАЛ ТОА ШТО ТОЈ КАКО ПРАТЕНИК НАРАЧУВА СУДСКИ ПРЕСУДИ ЗА СВОЈОТ ТАТКО, ТУКУ ШТО НЕКОЈ МУ ЈА ОБЈАВИЛ СНИМКАТА?!?!

Повеќе

(ВИДЕО) И ВАСЕТО СЕ ПРЕТЕРА: ВО РУСИЈА СЕ СЛУЧИЛ ВОЕН УДАР АМА НИКОЈ НЕ ПРИМЕТИЛ, КОРОНА ВИРУСОТ БИЛ ПРОЕКТ НА ЦИА ПРОТИВ КИНА...

Повеќе

АЈДЕЕ, КАКОВ ПРЕСВРТ: АНТОНИО МИЛОШОСКИ ПРИЗНА ДЕКА ВМРО ПРИСЛУШКУВАЛО КОГА БИЛО НА ВЛАСТ?!?!

Повеќе

(ВИДЕО) ОСНОВАЧОТ НА НОВАТА ПАРТИЈА ИНТЕГРА МРТОВ СЕРИОЗЕН ТВРДИ: Спасот за земјава е да најдеме нафта во Овче Поле!

Повеќе

РЕАКЦИИ ПО ОБЈАВЕНИТЕ СНИМКИ ЗА МИЛОШОСКИ - ЧИТАТЕЛ НА МАКТЕЛ: Адвокатката на татко му сее страв и трепет во Кичево, судиите и се плашат не смеат да и писнат!!!

Повеќе

(ВИДЕО) ПОЛА ОД ВМРОВЦИТЕ СЕ ЗА ВО БАРДОВЦИ - КАМИЛОВСКИ НА КАНАЛ 5: ДЕНОВИВЕ ЌЕ ФОРМИРАМЕ ПАРА МИЛИЦИИ ЗА ДА ТЕПАМЕ БЕГАЛЦИ ПО УЛИЦИТЕ НА ЗЕМЈАВА ЗА ДА НЕ НИ ГИ СИЛУВААТ ЖЕНИТЕ?!?!

Повеќе

(ВИДЕО) БРАЧЕН ПАР ОД ДЕБАР НА 60 ГОДИНИ СЕ ЗАБОЛЕНИ ОД КОРОНА ВИРУС, СЕ ВРАТИЛЕ ОД СЕВЕРНА ИТАЛИЈА НА 27-МИ МИНАТИОТ МЕСЕЦ

Повеќе

ПОЛИТИЧКИ ЗЕМЈОТРЕС ВО ЗЕМЈАВА - ВМРОВЦИТЕ ЗАТЕЧЕНИ, СОГОЛЕНИ ДО ГОЛА КОСКА: НА ИНТЕРНЕТ СЕ ПОЈАВИЈА СНИМКИ КАКО ПРАТЕНИКОТ АНТОНИО МИЛОШОСКИ НАРАЧУВА СУДСКА ПРЕСУДА ЗА СВОЈОТ ТАТКО!!!

Повеќе

ДАНКЕ ДОЈЧЕ: МВР доби донација од 20 возила од германското министерство за внатрешни

Донација од 20 возила од марката „дачија“ и „рено“ во вкупна вредност од 287.557 евра од Министерството за внатрешни р...

Повеќе

МАКЕДОНСКИОТ КРАЛ НА ГРАДЕЖНИШТВОТО СВОИТЕ МАЧНО ЗАРАБОТЕНИ ПАРИ ГИ ВЛОЖИ ВО НАШАТА НАЈУСПЕШНА БАНКА: Адора на Чифлиганец купи нови 6 илјади акции во Комерцијална банка

Адора на Ванчо Чифлиганец стекна 6.413 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје, со што компанијата сега поседува вкупно 266.879 обични...

Повеќе