Одберете локација на пристап

- И да немаше карантин, Скопјани пак ќе заминеа за продолжен викенд во туристичките места, не им се лутам, под услов да се придружуваат до мерките, да држат дистанца, да не се групираат и да носат маски и да користат средства за дезинфекција! Ние т
- Ни се случува втор бран, но новите заразени се во рамките на кластерите, применивме нов алгоритам за тестирање па сега ги ловиме новите заразени во рана фаза на болеста, вирусот е ослабнат над 90% ново заразени се со лесна клиничка слика или без
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1272 тестирања, а регистрирани се 180 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-109, Куманово-26, Дебар-1, Штип-15, Тетово-12, Струга-1, Велес-1, Битола-1, Охри
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ни се случува м
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ❗#Христиј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Љупчо Палевски
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Во последните 2
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Демократс
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Со ср
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ✅Откако целосно ј
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aко ние п
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Идат избори и д
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Кога полицајц

ШОКАНТНО: Додека „Пошта“ работела со загуба од 10 милиони евра, 7 директори си платиле менаџерско осигурување за 45.000 евра

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Нинџа: Ми се заканија лица кои беа во придружба на ќерката на Чавков, а во затвор добивам закани и од политичари

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ЕК: Не може Македонија да функционира вечно со техничка влада, бојкотот на изборите мора да се избегне

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Дескоска: Ако не се продолжи вонредната – избори на 21 јуни, друга правна можност нема

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ОПАА 50 ЕВРА ЗА КАИШ, НАЌЕ ОТСЈАЈ ГО ПУШТИ ДОЛГОТО РАЧЕ НА ВМРО ВО НАРОДНАТА КАСА: МВР во итна постапка набавило 600 ремени за полицајците за 30 илјади евра

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Османи: Разликите не се ненадминливи, 5 јули е можен компромис за избори

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

Пендаровски утре ќе одлучи за вонредната состојба, ќе свика лидерска ако Заев и Мицкоски ги приближат ставовите

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

ДОКТОР ПАНОВСКИ: Ќе мора да се навикнеме дека дневно ќе умираат по 3 до 5 луѓе од Корона вирус, како што се умира од срцев удар и мозочен удар и за тоа нема што медиумите да известуваат!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

АКТЕРОТ САША БАРОН КОЕН ПРОГЛАСИ НОВА ОСКА НА ЗЛОТО: ТРАМП, ФОКС ЊУЗ И ФЕЈСБУК

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ДОКТОР ПАНОВСКИ: МНОГУ ОД УМРЕНИТЕ КОИ СЕ ВОДАТ КАКО ЖРТВИ НА КОРОНА, НЕ УМРЕЛЕ ОД КОРОНА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

БОМБА НА ГЕНЕРАЛ АНГЕЛОВ: Чекам да завршат изборите за да покренам иницијатива за амнестија за дел од драконски осудените за 27-ми април, некои се мои соборци и херои од војната 2001-ва!!!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

ОСУДЕНИТЕ ЗА 27-МИ АПРИЛ РАСПАЛИЈА ПО МИЦКОВСКИ: Не си не споменал веќе 2 години, не наместивте да скапеме по 14 во зандани и не заборавивте!!!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

АНБ за тврдењата на Чулев: Немаме ниту опрема за прислушување, ниту уреди за активација, УБК замина во историјата

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КАКВО НЕВЕРОЈАТНО САЛТО МОРТАЛЕ: ТОРТЕВСКИ ВЛЕЗЕ ВО ПОЛИТИКА И СЕГА МУ ПОМАГА НА ВМРО ДПМНЕ ДА СЕ СПАСИ ОД ЗАСЛУЖЕН ПОРАЗ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Зеќири: Чулев намерно не казнуваше, за да може Мицкоски да бега од избори

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------...

Повеќе