Одберете локација на пристап

Петре Шилегов Од утре, по скопските улици ! Еден поинаков јавен превоз ... Скопје, една поинаква приказна ... #Скопје#ЧекорПоЧекор
- Со седење дома или пак гласање за другите партии и коалиции, помагате, овозможувате мафијата и режимот да ја заробат пак земјата и да ги поништат сите мачно постигнати успеси. Бидете одговорни и храбри, како што ние бевме одговорни и храбри овие
- Во првите 100 дена од новата влада, прво што ќе направиме е меѓународна комисија со експерти од ЕУ и САД кои ќе ни помогнат да направиме ветинг на судиите, ќе се чешла нивниот имот но и нивните минати пресуди, застарени случаи итн, и ќе се носи о
- Се работи за над 10 фирми кои постојат 30 години, капитал кој е граден со напорна работа, тоа се фирми на татко ми и неговите 3 браќа, во нив работиме сите ние што сме синови и снаи во пошироката фамилија. Многу даноци плаќаме, многу помагаме на
За да можат сите граѓани да бидат заштитени, за да сме сигурни дека нема да бидат поништени историските закони и договори со соседите, единствената опција е граѓаните да гласаат за Коалицијата „Можеме,” рече претседателот на СДСМ Зоран
За да можат сите граѓани да бидат заштитени, за да сме сигурни дека нема да бидат поништени историските закони и договори со соседите, единствената опција е граѓаните да гласаат за Коалицијата „Можеме,” рече претседателот на СДСМ Зоран
– Пораката на ДУИ за премиер Албанец е уценувачка. Граѓаните се тие што одлучуваат кој ќе ја предводи владата, рече вечерва лидерот на СДСМ, Зоран Заев. Во емисијата „Патот кон“ на ТВ Алсат, Заев истакна дека ДУИ ќе оди во опозиц
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1470 тестирања, а регистрирани се 168 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-83, Куманово-8, Дебар-2, Штип-6, Прилеп-3, Тетово-26, Струга-5, Битола-2, Охрид-8,
Заев во неколку свои излагања за време на предизборната кампања посочува дека ДУИ е потребно да оди во опозиција, на што остро реплицира и Ахмети Албанците на овие избори давајќи го гласот на другите партии, како ДУИ, ДПА и други, даваат глас за Х
Овој разговор е многу контроверзен, но се работи за пратеник кој би требало да биде пример за домашно воспитување, чесност, семејни вредности ако се знае дека тој беше 10 години коалициски партнер на десничарска влада и сега е коалиционен партнер н
Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска во Аеродром изјави дека СДСМ и БЕСА подготвуваат федерализација на Македонија. -На маса е Македонија, да не биде дека не е споменато пред време затоа што првиот чекор е федерализација, вто

НИКОЛОВСКИ: Денеска заедно со претседателот на СДСМ, Зоран Заев ги посетивме компаниите Интернатионал Фреш Фоод и ДПТУ ,,ЕКО ЛАЈФ" ДООЕЛ, нови инвестиции на Истокот

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Заев од Крива Паланка: За три месеци исплативме 90 милиони евра за помошта од 14.500 денари по вработен, ќе покажеме дека можеме и повеќе и подобро

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ПОПЕТРЕСКИ ДО МИЦКОВСКИ: ЌЕ ГО ЗАМОЛИТЕ ЛИ ОРБАН ДА ГО ВРАТИ ГРУЕВСКИ ДА СИ ЈА ОДЛЕЖИ КАЗНАТА?!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ПОЧИТУВАН АТАНАС КИРОВСКИ, ДАЛИ ГО ГЛЕДАШЕ ИНТЕРВЈУТО НА ПОПЕТРЕСКИ СО МИЦКОВСКИ?

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ВАСКО ПОПЕТРЕСКИ ДО МИЦКОВСКИ: НЕ Е СЕРИОЗНО ЗА КАНДИДАТ ЗА ПРЕМИЕР ДА КАЖУВАТЕ ВАКВИ НЕТОЧНИ РАБОТИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

ЕВЕ КАКО ВМРО ДПМНЕ Во 2015-ТА ГИ СПРЕЧУВАШЕ МЛАДИТЕ ДА СИ ОТИДАТ ОД ЗЕМЈАВА

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

НЕВЕРОЈАТНО: МИЦКОВСКИ ВО ПРОГРАМАТА ЈА ВРАЌА ВО ИГРА МЕЃУНАРОДНАТА ФИНАНСИСКА ЗОНА НА ГРУЕВСКИ!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) КОГА ТЕ ЧЕКААТ 4 ГОДИНИ ОСВЕН ПРОФЕСОРСКА И ПРАТЕНИЧКА ПЛАТА ОД 1000е, РАБОТЕЛ ИЛИ НЕ РАБОТЕЛ, ПЛУС ПЛАТЕНИ ПАТУВАЊА ПО ЦЕЛ СВЕТ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

РАЗОРНА БОМБА НА ЕФТОВ: КАМЧЕВ КРЕВА РАЦЕ ОД МИЦКОВСКИ, НЕ ВЕРУВА ДЕКА ИМА СИЛА ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ И СЕГА МУ СЕ ДОДВОРУВА НА ЗАЕВ!!!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

РАЗОРНА БОМБА НА ЗАЕВ ОД КРИВА ПАЛАНКА: На ниво на цела држава победуваме со разлика до 50.000 до 120.000 гласови

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Спасовски за ВМРО-ДПМНЕ: До гуша е во криминал, пола листи им се луѓе за кои се водат истраги

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Заев и Филипче: 40 отсто повисоки плати во здравството во следните 4 години, уште повеќе вложуваме во здравствениот систем за уште подобра здравствена заштита

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНО: ХОЛИВУД НАПРАВИЛ ФИЛМ ВО 2011-ТА ЗА ПАНДЕМИЈА ОД КОРОНА КОЈ Е НЕВЕРОЈАТНО СЛИЧЕН НА ОНА ШТО СЕГА СЕ СЛУЧУВА ВО СВЕТОТ

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

КОЛКУ СЕ ЛУДИ: ЕЈ ВО СПОТОВИ СЕ ФАЛАТ ДЕКА КАКО ПАРТИЈА ЌЕ ВРАБОТУВАЛЕ ЧОВЕЧЕ!!!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------...

Повеќе

Заев: ВМРО-ДПМНЕ нема ни компас ни џи-пи-ес!

*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------...

Повеќе