Одберете локација на пристап

Заев е многу, многу храбар политичар, тоа го докажа безброј пати. И со храбрите компромиси со Грција и Бугарија и со храброто соочување со убијците на 27-ми април и со храброто соочување со режимот со објавувањето на бомбите, за тоа треба сериозни
Потпретседателот на НСДП и кандидат за пратеник во првата изборна единица, Горан Мисовски денеска на плоштадот Македонија во Скопје, како дел од предизборните активности, на промотивен штанд на коалцијата „Можеме“ се сретна со граѓани н
Почитувани, Секогаш е задоволство да се биде во струмичкиот крај, меѓу чесните и работливи граѓани од овој регион. Денеска, овде во Ново Село го искористивме пазарниот ден да разговараме со земјоделците, со пазарџиите, со трговците и пред нив
Во последните 24 часа се направени 1653 тестирања, а регистрирани се 173 нови случаи на ковид-19.- Скопје 75- Куманово 9- Дебар 6- Штип 8- Прилеп 6- Тетово 9- Струга 14- Велес 3- Охрид 10- Кавадарци 3- Гостивар 7- Гевгелија 2- Струмица 1- Крушево 1
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ново продолже
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Секој чекор
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Претседател
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Маке
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- На граѓанск
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Нивната лог

ЗНМ: МВР и ОЈО веднаш да го најдат лицето кое му се закани на новинарот Мишко Иванов

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

Заев: Ден Дончев сакаше да си оди уште во март, поради лични, семејни причини, заради здравствени проблеми со детето, го замолив да остане до избори

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Проштална средба на МНР Димитров со амбасадорот на Сојузна Република Германија Томас Герберих

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) Асоцијација за е-трговија креираше платформа за дигитални услуги и дигитална солидарност

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ВЕЛЕШАНИ ЈА КРЕНАА ДЕНЕСКА БРОЈКАТА НА НОВО ЗАРАЗЕНИ: 13 нови случаи на ковид 19, оздравени се 44 пациент, починаа 2 лица

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани, Мини...

Повеќе

ШОКАНТНА СТОРИЈА НА ИРЛ - КАМЧЕВ ФАТЕН ВО НОВ КРИМИНАЛ: Брзите имонулошки тестови коишто во Македонија се нудеа во болницата „Систина“, не се од холандски производител како што се тврдеше, туку се кинески и се вистинско ѓубре!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Брзиот имонулошки тест ко...

Повеќе

„Динерс Клуб Македонија“ добитник на награда за „Најдобра кредитна картичка посветена на грижата за корисници и нивно задоволство“

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- „Динерс Клуб Македо...

Повеќе

КОМЕДИЈА ВО БРИТАНИЈА: Главниот владин епидемиолог си поднесе оставка откако ги прекрши правилата за социјална дистанца кои самиот ги предложи на владата - за да се види со својата љубовница

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ----------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ОВОЈ ЌЕ ДОНЕЛ ДЕМОКРАТИЈА ВО ЗЕМЈАВА- МИЦКОВСКИ: НА ДЕНКО МАЛЕСКИ ТРЕБА ДА МУ СЕ ОДЗЕМЕ ТИТУЛАТА ПРОФЕСОР!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - На Денко Малески треба ...

Повеќе

САШЕ ОРКА ДИМОВСКИ ПОЧНА ДА ВОДИ ЕМИСИИ ВО ПИЏАМИ НА КУРТОН АЛФА

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ----------------...

Повеќе

ОВИЕ СЕ КАКО МАЛИ ДЕЦА: ЕВЕ ЗОШТО МУ ТРЕБАА НА НАЌЕ ОТСЈАЈ 80 ПОЛИЦИСКИ ВОЗИЛА ВО СРЕД ПОЛИЦИСКИ ЧАС!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) МАКЕДОНСКАТА ЕСТРАДА СО УБАВИ ЗБОРОВИ И АНЕГДОТИ ЗА ДРАГАН ВУЧИЌ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Македонската естрада со уба...

Повеќе

(ВИДЕО) ПОСЛЕДНОТО ИНТЕРВЈУ НА ДРАГАН ВУЧИЌ ЗА БЕКСТЕЈЏ ПРЕД ДВЕ НЕДЕЛИ: Знам дека зборат за мене се најлошо, не ми смета ич

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - Знам дека зборат за мене ...

Повеќе

НОВА БУДАЛАШТИНА НА НАЌЕ ОТСЈАЈ: ЗАКАЖАЛ ПРОСЛАВА НА ДЕНОТ НА ПОЛИЦИЈАТА, 7-МИ МАЈ ВО КАСАРНАТА ВО ЃОРЧЕ, ПОКАНЕТИ СЕ НАД 200 ПОЛИЦАЈЦИ И ГОСТИ!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Мактел дознава дека минис...

Повеќе

НОВИНАРОТ МИШКО ИВАНОВ И НЕГОВАТА СОПРУГА ДОБИЈА ЖЕСТОКИ НАВРЕДИ ОД СИМПАТИЗЕР НА ВМРО ДПМНЕ ПО ИНТЕРВЈУТО СО МИЦКОВСКИ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама ----------------...

Повеќе