Одберете локација на пристап

Петре Шилегов Од утре, по скопските улици ! Еден поинаков јавен превоз ... Скопје, една поинаква приказна ... #Скопје#ЧекорПоЧекор
- Со седење дома или пак гласање за другите партии и коалиции, помагате, овозможувате мафијата и режимот да ја заробат пак земјата и да ги поништат сите мачно постигнати успеси. Бидете одговорни и храбри, како што ние бевме одговорни и храбри овие
- Во првите 100 дена од новата влада, прво што ќе направиме е меѓународна комисија со експерти од ЕУ и САД кои ќе ни помогнат да направиме ветинг на судиите, ќе се чешла нивниот имот но и нивните минати пресуди, застарени случаи итн, и ќе се носи о
- Се работи за над 10 фирми кои постојат 30 години, капитал кој е граден со напорна работа, тоа се фирми на татко ми и неговите 3 браќа, во нив работиме сите ние што сме синови и снаи во пошироката фамилија. Многу даноци плаќаме, многу помагаме на
За да можат сите граѓани да бидат заштитени, за да сме сигурни дека нема да бидат поништени историските закони и договори со соседите, единствената опција е граѓаните да гласаат за Коалицијата „Можеме,” рече претседателот на СДСМ Зоран
За да можат сите граѓани да бидат заштитени, за да сме сигурни дека нема да бидат поништени историските закони и договори со соседите, единствената опција е граѓаните да гласаат за Коалицијата „Можеме,” рече претседателот на СДСМ Зоран
– Пораката на ДУИ за премиер Албанец е уценувачка. Граѓаните се тие што одлучуваат кој ќе ја предводи владата, рече вечерва лидерот на СДСМ, Зоран Заев. Во емисијата „Патот кон“ на ТВ Алсат, Заев истакна дека ДУИ ќе оди во опозиц
Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1470 тестирања, а регистрирани се 168 нови случаи на ковид-19 во: Скопје-83, Куманово-8, Дебар-2, Штип-6, Прилеп-3, Тетово-26, Струга-5, Битола-2, Охрид-8,
Заев во неколку свои излагања за време на предизборната кампања посочува дека ДУИ е потребно да оди во опозиција, на што остро реплицира и Ахмети Албанците на овие избори давајќи го гласот на другите партии, како ДУИ, ДПА и други, даваат глас за Х
Овој разговор е многу контроверзен, но се работи за пратеник кој би требало да биде пример за домашно воспитување, чесност, семејни вредности ако се знае дека тој беше 10 години коалициски партнер на десничарска влада и сега е коалиционен партнер н
Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска во Аеродром изјави дека СДСМ и БЕСА подготвуваат федерализација на Македонија. -На маса е Македонија, да не биде дека не е споменато пред време затоа што првиот чекор е федерализација, вто

ПОГЛЕДНЕТЕ КОЛКУ СЕ НЕПИСМЕНИ ВМРОВЦИТЕ

Повеќе

(АУДИО) ТОЧАК КОАЛИЦИЈА: МИЦКО ДЕНЕСКА СО ТОЧАК ОД 6000 ДЕНАРИ СИ ДОБИ НОВ КОАЛИЦИСКИ ПАРТНЕР

Повеќе

ОДЛИЧНА ВЕСТ: УТРЕ НИЗ СКОПСКИТЕ УЛИЦИ ЌЕ ВОЗАТ НОВИТЕ ЕКО АВТОБУСИ СО НУЛА ЕМИСИЈА НА ОТРОВИ!

Петре Шилегов Од утре, по скопските улици ! Еден поинаков јавен превоз ... Скопје, една поинаква приказна ... #С...

Повеќе

ЗАЕВ СЕ ОБРАТИ ДО ГРАЃАНИТЕ: СО СЕДЕЊЕ ДОМА, ИЛИ ПАК СО ГЛАС ЗА ДРУГИТЕ ПАРТИИ И КОАЛИЦИИ, ПОМАГАТЕ МАФИЈАТА И РЕЖИМОТ ПАК ДА ЈА ЗАРОБАТ ЗЕМЈАТА И ДА ГИ ПОНИШТАТ СИТЕ УСПЕСИ ШТО МАЧНО ГИ ПОСТИГНАВМЕ!

- Со седење дома или пак гласање за другите партии и коалиции, помагате, овозможувате мафијата и режимот да ја заробат пак земјата и да ги поништат ...

Повеќе

НУКЛЕАРНА БОМБА НА ЗАЕВ: ВО ПРВИТЕ СТО ДЕНА ЌЕ ФОРМИРАМЕ КОМИСИЈА КОЈА ЌЕ ПРАВИ ВЕТИНГ НА СУДИИТЕ, ЌЕ СЕ ПРОВЕРУВА НИВНИОТ ИМОТ НО И НИВНИТЕ ПРЕСУДИ!

- Во првите 100 дена од новата влада, прво што ќе направиме е меѓународна комисија со експерти од ЕУ и САД кои ќе ни помогнат да направиме ветинг на...

Повеќе

БОМБА НА ЗАЕВ: ПРЕД ДА СТАНАМ ПРЕМИЕР, КАПИТАЛОТ НА ЗАЕВИ БЕШЕ 10 МИЛИОНА ЕВРА, СЕГА Е 8,5, ПРОПАДНАА ЗОВИ МАРКЕТИТЕ НА ПРИМЕР

- Се работи за над 10 фирми кои постојат 30 години, капитал кој е граден со напорна работа, тоа се фирми на татко ми и неговите 3 браќа, во нив рабо...

Повеќе

ЗАЕВ УПАТИ АПЕЛ ДО АЛБАНЦИТЕ И ОСТАНАТИТЕ МАЛЦИНСТВА: ГЛАСАЈТЕ ЗА СДСМ И БЕСА ЗА ДА СЕ СПАСИТЕ, АКО НАПРАВИ ВМРО ДПМНЕ ВЛАДА ЌЕ ПРАВИ ЧИСТА МАКЕДОНИЈА, СИТЕ СТЕ ЗАГРОЗЕНИ!

За да можат сите граѓани да бидат заштитени, за да сме сигурни дека нема да бидат поништени историските закони и договори со соседите, единствената ...

Повеќе

Заев за Алсат: Ние донесовме храбри и историски одлуки, сега се на ред граѓаните, да излезат да гласаат за СДСМ и Коалицијата „Можеме“

За да можат сите граѓани да бидат заштитени, за да сме сигурни дека нема да бидат поништени историските закони и договори со соседите, единствената ...

Повеќе

ОВАА ЖЕНА Е НАЈГОЛЕМИОТ ГЛУМЕЦ ВО МК ПОЛИТИКАТА - Виц на денот: Транзициската профитерка Гога Силјановска и „новото лице на ВМРО-ДПМНЕ“ Михајло Маневски ќе ги исправале кичмите и ќе го оправале судството!

Повеќе

Заев: ДУИ ќе оди во опозиција, национализмот нема иднина во Северна Македонија

– Пораката на ДУИ за премиер Албанец е уценувачка. Граѓаните се тие што одлучуваат кој ќе ја предводи владата, рече вечерва лидерот на СДСМ, З...

Повеќе

Денеска се регистрирани 168 нови случаи на ковид 19 – вкупната бројка на дијагностицирани 7572, оздравени се 70 пациенти – починати се 3 лица

Почитувани, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1470 тестирања, а регистрирани се 168 нови случаи на ко...

Повеќе

ЗАЕВ СО МОЌНО ВИДЕО: Вредеше борбата за слобода. Вреди и борбата за подобра македонска иднина. Заедно #можеме многу повеќе!

Повеќе

БОМБА НА ЗАЕВ: Глас за ДУИ е глас за Мицкоски!!!

Заев во неколку свои излагања за време на предизборната кампања посочува дека ДУИ е потребно да оди во опозиција, на што остро реплицира и Ахмети А...

Повеќе

(+18) ПРОТЕКОА БОМБИ И ЗА НАЈВЕРНИОТ КОАЛИЦИСКИ ПАРТНЕР НА МИЦКОВСКИ, ИВАН СТОИЉКОВИЌ

Овој разговор е многу контроверзен, но се работи за пратеник кој би требало да биде пример за домашно воспитување, чесност, семејни вредности ако се...

Повеќе

МИЦКОВСКИ ШТОТУКУ ЈА ПРИЗНА АНКЕТАТА НА БРИМА ГАЛУП, ПОЧНА ДА ЛАПРДА И ДА ГО ПЛАШИ НАРОДОТ СО ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА И КАНТОНИЗАЦИЈА НА ЗЕМЈАТА!

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска во Аеродром изјави дека СДСМ и БЕСА подготвуваат федерализација на Македонија. -На маса ...

Повеќе