Одберете локација на пристап

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Просто е невероја
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Почитувани, Из
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- До кр
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Кога ги гледам овие
Венко Филипче Докторите специјалисти сега земаат 111.377 денари бруто плата Наставниот кадар - 122.810 денари Докторите на медицина - 58.991 денари Медицинските сестри со висока стру
ЧИТАЈ...мислам, ако не те мрзи...:-( - Никој не ја гледа реалноста на она што се слчува- Никој не погледна во болниците да ја видат „воената состојба„ што сеслучуваше таму- Никој не ја виде паниката на оние кои требаше да работат со бо
На денешната Комисија за заразни болести било разговарано за отворање на кафулињата и рестораните од утре, отворање на границите од 1 јуни во договор со соедните држави, како и за укинување на полицискиот час со оглед на тоа што не се почитува, доз
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама --------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама --------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Семејните ифт
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Уште 12 ново
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама --------
* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *реклама --------
Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска оствари телефонски разговор со Албин Курти, вршител на должност премиер на Косово и претседател на Движењето Самоопределување.Во разговорот заеднички беше заклучено дека и Република Северна Македонија и Косо

ГДУ-Кичево: Трендот на иселување е сѐ поголем

Почитувани, Животот во Македонија особено во помалите места е претежок и во економска и во социјална смисла. Поради тоа голем број на млади луѓе се...

Повеќе

СЕГА МИЦКО ГИ БРАНИ ИФТАРИТЕ И ЛИТИИТЕ: ДОБРО КАКО МУ УСПЕВА СЕКОГАШ ДА БИДЕ НА ПОГРЕШНАТА СТРАНА НА СЕКОЈА МОЖНА ДЕБАТА И ТЕМА ВО ЈАВНОСТА?!?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Граѓанско Демократската Унија пред безмалку два месеци, јавно предложи државната помош за вработените да се насочи дирекно на сметките на вработените, а не на сметките на работодавецот

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Спасовски: Се прави проценка дали е потребна трета вонредна состојба

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------...

Повеќе

Оваа епидемија со Корона го покажа она кое сите се срамиме или се плашиме да го признаеме - колку сме безнадежно глуп народ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

ОВАА ВЛАДА ПРАВИ ЧУДА: ПЛАТИТЕ НА МЕДИЦИНСКИТЕ СЕСТРИ СЕ 50 000 ДЕНАРИ А СПЕЦИЈАЛИСТИТЕ 111 000 ДЕНАРИ ПЛАТА!!!

Венко Филипче Докторите специјалисти сега земаат 111.377 денари бруто плата Наставниот кадар - 122....

Повеќе

НАРОДОТ НЕ ЗНАЕ СО КАКОВ УЖАС СЕ СООЧУВААТ БОЛНИТЕ ОД КОРОНА ВИРУС, БИТКАТА СО СМРТТА Е СТРАШНА, СЕ ГУБАТ И ДО 40% ОД ТЕЖИНАТА, АКО ПРЕЖИВЕАТ, 12 МЕСЕЦИ ПОТОА ИМ ТРЕБА ДА СЕ ПОВРАТАТ ВО НОРМАЛА

ЧИТАЈ...мислам, ако не те мрзи...:-( - Никој не ја гледа реалноста на она што се слчува- Никој не погледна во болниците да ја видат „воената ...

Повеќе

КОНЕЧНО СЕ ВРАЌАМЕ ВО НОРМАЛА: Отворање на кафулињата од утре, пуштање на границите од 1 јуни и укинување на полицискиот час, предлага Комисијата за заразни болести!

На денешната Комисија за заразни болести било разговарано за отворање на кафулињата и рестораните од утре, отворање на границите од 1 јуни во догово...

Повеќе

(ВИДЕО) ГОТОВО, ИЗБОРИТЕ СЕ ДОГОВОРЕНИ, ИНТЕГРА ЃИ ПРИФАТИ, ШТО ПОВЕЌЕ ДА ПОСАКАМЕ ОД ТОА?!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

САРАЈ ГАЗИ БАБА И ЧАИР ЛИДЕРИ ПО БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ВО СКОПЈЕ ВО ПОСЛЕДНИТЕ 10 ДЕНА!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

НЕКА ИДАТ У П М СИТЕ ВОЈНИ ВО СВЕТОТ...

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

Георгиевски: Заболените во Гази Баба се најмногу од кластери на семејни ифтарски прослави

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

СКЕПСАТА КОН КОРОНА ИМ СЕ ВРАЌА КАКО БУМЕРАНГ: Девет од новозаболените се од иста фамилија од Чаир

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------...

Повеќе

АЛО МИНЧО ЈОРДАНОВ ПОГЛЕДНИ ШТО ПЕЧАТИ ТВОЈОТ ВЕСНИК: КОЈ МОЖЕШЕ ДА ПОВЕРУВА ДЕКА НОВА МАКЕДОНИЈА ЌЕ ШИРИ ЛАЖНИ ВЕСТИ!

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе

(ВИДЕО) ФИЛМ - ЕНКЛАВА: Емоционална приказна за соживотот на Србите и Албанците на Косово

* реклама ---------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------...

Повеќе