ОВА ЌЕ БИДЕ НОСЕЧКИОТ ПОСТЕР СО КОЈ ВМРО ДПМНЕ ЌЕ НАСТАПИ НА СЛЕДНИТЕ ИЗБОРИ, А МОТОТО ЌЕ БИДЕ: ДОЈДЕТЕ КЛЕТИ ШИПТАРЧИЊА ДА ВЕ ГУШНАМ!

Објавено на 21.10.2019 во 15:16:34 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Денеска Мицковски е тема на шегување на сите социјални мрежи, му смеат сите за изјавата дека Албанците и Турците скокнале да го гушкаат во Гостивар.

* реклами  -------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

* реклами  ----------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 И кога се лаже треба да се има усул за да не ти се смее цела држава!

 * реклами  ----------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Сега има шеги дека мотото на ВМРО ДПМНЕ на следниве избори ќе биде - ДОЈДЕТЕ КЛЕТИ ШИПТАРЧИЊА ДА ВЕ ГУШНЕМЕ!

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет