ЗАВРШЕНА Е ПОЛИТИЧКАТА КАРИЕРА НА ЗАЕВ - ШОКАНТНА БОМБА НА ИТАЛИЈАНСКИ ЛА ВЕРИТА КОЈА ВЕДНАШ ЈА ПРЕНЕСОА КУРИР, ПЛУСИНФО, ИНФОМАКС, ЈАВНО, ЕКСПРЕС, ВЕЧЕР И ЛИДЕР: ЗАЕВ БИЛ МНОГУ НАДАРЕН, ЌЕ СНИМАЛ ПОРНО ФИЛМОВИ КОГА ЌЕ СЕ ПЕНЗИОНИРА ОД ПОЛИТИКАТА!

Објавено на 20.10.2019 во 20:04:34 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Италијански Ла Верита продолжува со дубинско новинарство АЛА КУРИР БУДИМПЕШТА ПРЕС ПРИКАЗУЈЕ, ГЕРО ПРЕНЕСУЈЕ!

Најнова бомба од италијанскиот ИНФОМАКС е дека Заев имал машкост од 50 сантима и дека по пензионирањето планирал да се пресели во Италија и да му ја земе работата на Роко Ѕифреди!

 

* реклами  -------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Веста веднаш ја пренесоа Плусинфо, Курир, Денес, Вечер, Инфомакс, Лидер, Јавно и Експрес!!!

Мактел дознава дека Заев бил потресен конечно што се дознала неговата најголема тајна!

Но сепак дознаваме дека Заев ги уверувал Италијанците да не се секираат, сепак тешко дека тој ќе се преселел во Италија, не му се допаѓала храната, не јадел многу пица и паста, повеќе бил по ајварот и струмичката домата тче френка.

 

* реклами  ----------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет