ЗАЕВ УПАТИ ЖЕСТОКА ЗАКАНА ДО ВМРО ДПМНЕ: На оние кои задушно работеа и се радуваат на неуспехот на својата земја, сакам да им порачам дека овој народ ќе го памети тоа кога ќе застане зад пултот за гласање, а тоа е многу брзо

Објавено на 19.10.2019 во 14:03:49 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заев упати жестока закана до ВМРО ДПМНЕ кои се скапаа од радување што не сме добиле датум за преговори.

* реклами  ----------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

- На оние кои задушно работеа и се радуваат на неуспехот на својата земја, сакам да им порачам дека овој народ ќе го памети тоа кога ќе застане зад пултот за гласање, а тоа е многу брзо!

 

* реклами  -------------------------------------------------------------------------------------

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заев ја започнува камапњата жестоко, не чекаат многу жустри и тврди избори со многу анимозитет и отров, можно е ова да бидат едни од најбруталните избори досега каде ќе се користи жесток речник, влогот е огромен, мафијата и режимот ќе се обидат да се вратат на власт и да се спасат од ќорка.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет