(ВИДЕО) ТУРЦИЈА СЕ ИЗБРУКА ПРЕД СВЕТОТ: Спроведува вистински крвав масакар врз Курдите во Северна Сирија!

Објавено на 10.10.2019 во 19:49:05 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија