(ВИДЕО) ХИЛАРИ КЛИНТОН ЗА БАРАЊЕТО ОД ТРАМП ДО УКРАИНА ДА ОТВОРАТ ИСТРАГА ЗА ЏО БАЈДЕН: Кога имате претседател на САД кој бара од странски земји да се пресметаат со неговите политички противници, тогаш демократијата е нападната како систем!

Објавено на 06.10.2019 во 20:59:34 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија