Се чудам, зошто ВМРО ДПМНЕ не беше жестоко осудено и јавно масакрирано за обидот да протнат масовна амнестија 10 пати поголема од таа на Хорхе?!?!

Објавено на 23.09.2019 во 19:28:59 часот | Колумни

Саше Ивановски

Новинар, основач и сопственик на Мактел.мк


 

 

* реклами:

loading...

Колумни

Македонија