БОЧВАРСКИ: Денеска по повод ,,Ден на вториот механизиран баталјон,, заедно со претседателот на Совет на Општина Штип, Јане Миланов положивме цвеќе и бевме дел од свеченостите организирани во касарната “Јане Сандански” во Штип

Објавено на 17.09.2019 во 20:38:52 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет