БОМБА НА МИЦКОВСКИ: НИЕ СМЕ ЗА ТОА СИТЕ ИСТРАГИ И ПРОЦЕСИ ДА ПРОДОЛЖАТ, АМА ПО МОЖНОСТ ЗВРЛЕ ДА Е ОБВИНИТЕЛ И ЈОВО ПРЕВАРА СУДИЈА!

Објавено на 14.09.2019 во 12:24:58 часот | Македонија

- Не е точно дека сакаме да се заташкаат истрагите и процесите за поранешни функционери од ВМРО ДПМНЕ. Но под услов да се работи за легитимни судски процеси во фер постапка а не вака со Вилма и Кацарска!

Мицко бара да се вратат Зврле и Јово Превара за да се врати правдата во земјава!

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет