(ВИДЕО) ЏО БАЈДЕН ЌЕ ГО ПРЕГАЗИ ДОНАЛД ТРАМП НА ИЗБОРИТЕ ДОГОДИНА: Новиот спот ги наежи Американците!

Објавено на 13.09.2019 во 12:55:15 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија