ВЛАСТА ГИ ЗАСУКА РАКАВИТЕ: Интензивирање на активностите за имплементација на препораките на УНЕСКО и заштита на Охридскиот регион

Објавено на 12.09.2019 во 22:51:21 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет