ШОКАНТНА АНАЛИЗА НА АТЛАНТСКИ СОВЕТ: Можно е Велика Британија да се распадне околу одлуката за Брегзит!

Објавено на 03.09.2019 во 18:53:06 часот | Свет

По 1000 години постоење, можно е Велика Британија да се распадне! Ова во Атлантски Совет го пишува аналитичарот Џон Робертс од САД.

Анализата на следниов линк.

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија