(ВИДЕО) БОМБА НА ДОНАЛД ТУСК: Нема шанси да го послушаме Трамп и да ја поканиме Русија на самитот Г-7, туку има шанси Украина да биде поканета како гостин на следниот самит!

Објавено на 25.08.2019 во 12:30:27 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија