(ВИДЕО) ЗА ЕДНО НЕШТО СДСМ НИКОГАШ НЕМА ДА БИДЕ ПОДОБАР ОД ВМРО ДПМНЕ: За пропаганда, Груевци беа ненадминати, такво нешто не беше видено на овие простори, Гебелс бурек да јаде!

Објавено на 19.08.2019 во 11:05:59 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет