(ВИДЕО) УАПСЕН ОПОЗИЦИСКИОТ ЛИДЕР ЈАШИН - ЕВЕ КАКО ПУТИН ПРАКТИЦИРА ДЕМОКРАТИЈА: ГИ АПСИ ПОЛИТИЧКИТЕ ПРОТИВНИЦИ И ТАКА ГИ ПОБЕДУВА НА ИЗБОРИ!!!

Објавено на 19.08.2019 во 10:01:20 часот | Свет

 

 

* реклами:

loading...

Свет

Македонија