КУНОВСКА: СДСМ ЧАС ПОСКОРО ТРЕБА ДА БИДЕ ВРАТЕН ВО РАЦЕТЕ НА БРАНКОВИСТИТЕ!

Објавено на 22.07.2019 во 14:55:38 часот | Македонија

СДСМ е во алертна фаза во која е неопходно час поскоро да биде вратен назад во рацете на чесното членство.

Угледот и образот на секој чесен член секојдневно незаслужено се валка заради алчноста, недораснатоста и неодговорноста на двоецот Заев-Шекеринска.

СДСМ како силен, способен и одговорен субјект и е потребен на Македонија, напиша на својот facebook профил поранешната пратеничка од редовите на СДСМ, Софија Куновска.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет