ТАЊА МИЛЕВСКА МУ РЕПЛИЦИРАШЕ НА ИВОР МИЦКОВСКИ: Ако мислиш дека си супериорен интелект затоа што не си “од нива“ и користиш комплицирани зборови, тогаш си дефинитивно инфериорен

Објавено на 22.07.2019 во 10:52:44 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет