ГЕНИЈАЛЕЦ: Скопјанец од Влае си ја проширил гаражата до сред улица за да му ја собере колата!

Објавено на 25.06.2019 во 14:46:53 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет