(ВИДЕО) ТРАЈКО Е ЦАР: Со Заев во министерство за финансии, ќе дојде до блокада на одредени институции, ќе пропадне државата!

Објавено на 25.06.2019 во 14:30:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет