ДОЛГО ЌЕ СЕ ПАМЕТИ ИМЕТО МИЛА ЦАРОВСКА КАЈ СИРОМАШНИТЕ ВО ЗЕМЈАВА: Еве како ќе се одрази социјалната реформа врз граѓаните од пониските слоеви во општеството

Објавено на 25.06.2019 во 14:07:22 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет