(ВИДЕО) КАСАМИ: БЕСА не е крива што не пропаднаа последните претседателски избори, за тоа криво е ВМРО ДПМНЕ!

Објавено на 25.06.2019 во 10:53:13 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет