(ВИДЕО) СТАР ЧОВЕК, ЗАБОРАВИЛ ДЕКА Е ДЕЛ ОД ВЛАДАТА: Тито Петковски со дрва и камења по реконструкцијата на Заев, се чуди зошто бил сменет Тевдовски, плука по ДУИ?!

Објавено на 24.06.2019 во 23:15:50 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет