ДЕКАНОТ НА ПРАВЕН НА ФОН, ФРЧКОВСКИ СО ПОДДРШКА ЗА ОСТАВКАТА НА ПЕТАР АТАНАСОВ: Оставката држи вода, добро е објаснета, треба да се земе сериозно!

Објавено на 24.06.2019 во 21:58:30 часот | Македонија

Професорот Фрчковски се јави со коментар на фејсбук на оставката на Петар Атанасов од позицијата заменик министер за образование:

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет