(ВИДЕО) МУХАМЕД ХАЛИЛИ: Еднаш бев дел од македонска делегација на посета во Софија, се фрапирав кога и Македонците и Бугарите сите збореа ист јазик а после пред камери глумеа лудило и се караа дека немало преведувач!

Објавено на 24.06.2019 во 01:02:42 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет