ЗАЕВ ОТКРИ ЗОШТО СТАНУВА МИНИСТЕР ЗА ФИНАНСИИ И ПРЕМИЕР: Сега ќе видите што е економски бум, досега сето беше само загревање!

Објавено на 23.06.2019 во 18:10:58 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет