Минатата недела во Охрид беше отворен Иновативен Хаб на #ФИТР и објавен Инструмент за поддршка на компании од југозападниот регион

Објавено на 18.06.2019 во 12:42:17 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет