КОЈА ИРОНИЈА: Иво Котески, Трендо и Геро во тандем против Заев, а во снимките на Заев токму Трендо и Иво го исмејуваа Геро!

Објавено на 18.06.2019 во 12:31:46 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет