Премиерот Заев на Криволак: Нашата Армија покажува дека сме подготвени не само политички туку и воено, за стратешката аспирација, полноправно членство во НАТО

Објавено на 18.06.2019 во 10:47:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет