ФЕТАИ РАСПАЛИ ПО ЕЛ ЧЕКА: ТОЈ Е ПСИХОПАТ!

Објавено на 18.06.2019 во 10:26:29 часот | Македонија

- Поигрување со чувствата на семејствата на жртвите во случајот Монструм заради собирање лајкови на фејсбук е чиста психопатија, ако има некој нови докази нека дојде во СЈО или ОЈО а не да си прави забава на социјални мрежи!

Фатиме Фетаи на 1 ТВ.

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет