Никос Коѕијас по повод годишницата од договорот од Преспа напиша на Твитер: Една година помина мој пријателе Никола Димитров!

Објавено на 17.06.2019 во 12:30:29 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет