Заев лета со економска класа како нормален човек, фотографиите го вжештуваат интернетот

Објавено на 17.06.2019 во 12:24:48 часот | Македонија

Од Австрија за Македонија во економската класа на авионот. Фотографии за тоа како премиерот Зоран Заев не се луксузира, граѓани објавиле на социјалните мрежи па масовно се споделуваат на интернет.

ФОТО: Фејсбук

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет