(ВИДЕО) ИСТОРИСКИ ГОВОР НА ЧЕДО ЈОВАНОВИЌ ВО СРПСКИОТ ПАРЛАМЕНТ: Претседателе Вучиќ, време е да се договорите со Албанците на Косово, време е Србите да растат во мир, доста ни е од војни, аман од војни, дајте мир по секоја цена!!!

Објавено на 31.05.2019 во 20:08:02 часот | Балкан

 

 

* реклами:

loading...

Балкан

Македонија