АПЕЛ ДО ВЛАДАТА ДА НАЈДЕ НАЧИН ДА ГО РЕШИ ОВОЈ ПРОБЛЕМ ВО БИТОЛА!

Објавено на 22.05.2019 во 14:30:09 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

 

Македонија

Свет