ОВАА РЕЖИМСКА ЗЕЛКА ПРВА ЌЕ ДОБИЕ ОТКАЗ ОД ПЕНДАРОВСКИ: ВРЕМЕ Е АГЕНЦИЈА ЗА РАЗУЗНАВАЊЕ ДА СЕ ВРАТИ ВО СИСТЕМОТ ОТКАКО 10 ГОДИНИ БЕШЕ ВМРОВСКО РЕЖИМСКО ПАРТИСКО ДУВЛО!

Објавено на 20.05.2019 во 21:27:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

loading...

Македонија

Свет