НАЈДОБАР НАСТАП НА НАШ ПРЕСТАВНИК НА ЕВРОВИЗИЈА ДОСЕГА: МОЌЕН ЕМОЦИОНАЛЕН НАСТАП НА ТАМАРА, ОСТАВИ УБАВ ВПЕЧАТОК СО ТЕШКАТА ПЕСНА!

Објавено на 16.05.2019 во 22:23:45 часот | Македонија

 

Силен, моќен, емоционален настап на Тамара на Евровизија!

Можеме слободно да кажеме дека ова е досега најдобар настап на наш преставник.

Камерата зумираше цело време на нејзиното прекрасно лице додека пееше, прекрасен глас, тешка песна, но со многу емоции.

Имаме среќа што конкуренцијата е ужасна па голени се шансите да одиме во финале и таму да имаме и висок пласман.

Останува да видиме како ќе реагира публиката во Европа.

 

 

* реклами:

Македонија

Свет