ВИДЕО ВО ЖИВО: Следете ја втората полуфинална вечер на ЕВРОВИЗИЈА на која треба да настапи и нашата Тамара Тодевдска

Објавено на 16.05.2019 во 21:40:23 часот | Македонија

 

 

* реклами:

Македонија

Свет